KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696317
nr 1569 6317
Joaquin Fabres
(1864-1914), Chile
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 47x35 cm, yttermått inklusive ram: 54x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:21:36
7/10 17:05:11
700 kr
9/10 18:03:41
Joaquin Fabres
Läs mer om Joaquin Fabres